Yetenek Sizsiniz Türkiye Azamat’ın Tercümanı ve Gösterisini İzle Tek Part 26 Ekim

yetenek sizziniz türkiye rafet 26102013

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor.
Ekranların beğenilen yarışması ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star’da ekrana gelmeye devam ediyor.
Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon jüri kadrosuna Eser Yenenler  katıldı.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor…
Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in jüri üyeliğinde  Türkiye’nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana  mücadele edecek.

Alp Kırşan’ın neşeli sunumu…
Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan’ın sahne arkası sunumuyla “Yetenek Sizsiniz Türkiye” Star’da.

Yayın Günü: 26 Ekim Cumartesi
Yayın Saati: 20.00

Yetenek Sizsiniz Türkiye Azamat Fragmanı Hemen İzlemek İçin

Buraya Tıklayınız 

Yetenek Sizsiniz Türkiye Azamat’ın Performansı Tamamını İzlemek 26.10.2013 Saat:20:00 de Hemen Şimdi Canlı Full İzlemek İçin

Buraya Tıklayınız 

Yetenek Sizsiniz Türkiye Azamat’ın ve Tercümanın Performansı 26.10.2013 Kaçıranlar ve Yeniden İzlemek İsteyenler Tamamını Full İzlemek İçin

Buraya Tıklayınız.Bir Cevap Yazın